Kosmetika ceník


Salon Lucky Hair
Kosmetička - Romana Rakušanová
Objednávky 608 040 008

Nabízíme kosmetické ošetření všech typů pleti, které určíme při Vaší první návštěvě. Díky pravidelné péči, poradenství domácí péče a DERMO kosmetice Syncare zlepšíme stav vaší pleti.

Tyto varianty ošetření jsou doporučené pro mladou problémovou nebo mastnou pleť, která má zvýšenou produkci mazu, pórů a akné. Provádí se hluboké čištěné pleti, jak mechanické, tak za použití ultrazvuku. Následně zklidníme a dezinfikujeme zánětlivou pleť ozonem.

ANTI - AKNÉ OŠETŘENÍ EXPRES S OZONOTERAPIÍ

590 Kč / 45 minut

Intenzivní hloubkové čištění akné a aktivní snižování tvorby mazu u mastné pleti.

Čistící masáž a tonizace pleti, enzymový peeling, formování obočí, termo maska, hloubkové čištění ultrazvukem tak i mechanické, hydrogenia, sérum, léčba ozonem, protizánětlivá anti-akné maska, Led light terapie akné modrým světlem, ochranný krém.

Během péče poradenství, jak se správně starat o mastnou pleť a akné.

HLOUBKOVÁ PÉČE PŘI AKNÉ S LYMFATICKOU MASÁŽÍ

690 Kč / 60 minut

Intenzivní hloubkové čištění a aktivní snižování tvorby mazu a akné u mastné pleti s jemnou technikou masáže, která rozproudí lymfatický systém a odplaví odpadové látky dál do oběhu.

Čistící masáž, tonizace pleti, enzymový peeling, formování obočí, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, i mechanické, hydrogenia a sérum, terapie akné ozonem, lymfatická masáž, protizánětlivá anti-akné maska, Led light terapie akné modrým světlem, ochranný krém.

Během péče poradenství, jak se správně starat o mastnou pleť s akné.

Hydratace suché pleti a rehydratace pohaslé pleti. Intenzivní ošetření pro správnou funkci buněk, nasycení a udržení vody v pleti. Okysličení a zklidnění pleti pomocí ozonu. Zapracování séra a masky hluboko do spodních vrstev pleti.

PÉČE PŘI DEHYDRATACI PLETI BASIC

690 Kč/60 min

Čistící masáž a tonizace pleti, enzymatický peeling, formování a barvení obočí, zjemnění pleti ultrazvukem, hydrogenia, intenzivní hydra sérum - ceramidy a řasy, omlazení a hydratace pleti galvanoterapií, zklidňující masáž krku a obličeje, hydra-zjasňující maska, Led light terapie a ochranný krém.

Poradenství, jak správně pečovat o suchou pleť v letním a zimním období a jak předejít dehydrataci pleti.

Luxusní intenzivní ošetření pro správnou funkci buněk, nasycení a udržení vody v pleti. Hydratační ošetření dehydrované pleti po slunění. Vyhlazení, okysličení a zklidnění pleti pomocí ozonu. Zapracování séra a masky hluboko do spodních vrstev pleti.

HYDRA PÉČE S RELAXAČNÍ MASÁŽÍ

790 Kč / 90 min

Čistící masáž a tonizace pleti i s dekoltem, enzymový peeling, IR terapie, formování - barvení obočí, zjemnění pleti a odstranění odumřelých buněk ultrazvukem, zklidnění pleti a rozšířených žilek ozonem, hydrogenia, ampulární sérum, omlazení a hydratace pleti galvanickou žehličkou, relaxační a vyhlazující masáž (obličej, krk, dekolt, ramena, paže), lifting a zklidňující maska dle stavu pleti, Led Light terapie a ochranný krém.

Poradenství jak správně pečovat o zralou, či dehydrovanou pleť.

HYDRA PÉČE S RELAXAČNÍ MASÁŽÍ EXCLUSIVE/

890 Kč / 90 min a více

Čistící masáž a tonizace pleti i s dekoltem, depilace ret-brada, enzymový peeling, IR terapie, formování - barvení obočí a řas, zjemnění pleti a odstranění odumřelých buněk ultrazvukem, zklidnění pleti a rozšířených žilek ozonem, hydrogenia, ampulární hydrating sérum, omlazení a podpora hydratace pleti galvanickou žehličkou, relaxační a vyhlazující masáž (obličej, krk, dekolt, ramena ,paže), lifting, hydratační nebo zklidňující maska (dle stavu pleti), Led light terapie, hydratační krém.

Poradenství jak správně pečovat o zralou, či dehydrovanou pleť.

Výživa a regenerace pleti.
Toto ošetření je doporučeno pro klientky, které již mají výraznější projevy stárnutí pleti. Tato specifická celková kosmetická péče představuje kompletní kosmetické ošetření pleti zaměřené na řešení již vzniklých známek stárnutí pleti.
Začínají se objevovat vrásky na čele, kolem očí a rtů. Pleť už není tak zářivá a pevná jako dříve. Můžete pociťovat i stavy dehydratace a únavy pleti.
V tomto případě problému již použijeme kosmetické produkty s vyšším obsahem aktivních látek pro výživu, které zapracujeme přístroji, které dokáží dopravit aktivní složky do hlubších vrstev pokožky.

REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ

790 Kč/ 90 min

Čistící masáž a tonizace pleti, enzymový peeling, úprava a barvení obočí, zjemnění pleti ultrazvukem, zklidnění pleti a rozšířených žilek ozonem, hydrogenia, regenerace IR lampou, aplikace ampulárního séra (čistý mořský kolagen), galvanické omlazení pleti a zapracování séra, následuje masáž obličeje, krku, dekoltu a trapézových svalů, včetně masáže paží. Liftingová maska a světelná terapie led maskou.

Poradenství správné domácí péče pro udržení mladistvé pleti.

Samostatné úkony:

Úprava a barvení obočí

130kč

Barvení řas

190kč

Profesionálně upravené obočí a řasy dokonale doladí každý vzhled. Barva vydrží až 4 týdny, barvy jsou otěru a vodě odolné. Ital wax depilace nohou / 250-45D

Depilace rukou Ital Wax

150-250 Kč

Depilace nohou Ital Wax

300-500 Kč

Šetrná depilace ret,brada Cirépil

50-110 Kč

Depilace přírodním voskem, velmi šetrný, vyrobeno v Paříži. Po depilaci ošetření zklidňujícím olejem Cirépil.

Lash lifting a Lash Botox

90min / 650 Kč

Revoluční procedura. Jedná se o velmi šetrné natočení přírodních řas, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě krásně natočené (přirozeně vypadající zatočení, oproti klasické trvalé) černé a opticky prodloužené.

LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Vhodné pro klientky, které nechtějí aplikovat umělé řasy nebo mají alergii, mají řasy rovné nebo rostoucí směrem dolů a chtějí jim dát nový tvar. Efekt cca 2-3 měsíce.